TelefonWhatsapp

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

KURULUŞ

1974 yılında günümüze sizlerle ilerliyoruz.

ALAN

1800 m2 kapalı alanda hizmet veriyoruz.

GÜNLÜK

8 ton işleme kapasitesi ile çalışıyoruz.

ÇALIŞAN

20 çalışanla ile faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Polatlar A.Ş.

1974 yılında küçük bir atölyede başlayan maceramız, bugün 1800 m2 kapalı alana yayılan tam donanımlı ve son teknoloji yassı sac işleme merkezi haline geldi. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler neticesinde oluşturulan şirket ve çalışma kültürümüzle müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

İlk başlangıcından bu yana kaliteli üretim yapmayı hedefleyen, sürekli büyüyen ve müşteri portföyünü genişleten Polatlar A.Ş., 20 adet eğitimli ve alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Her gün 8 ton işleme kapasitesine sahip olan üretim merkezimizde, bir çok ürün ve hizmeti bir arada üretiyoruz. Son teknolojiyi takip ederek üretimde kaliteyi ve hızı artıran bir yapıya sahip olarak, alanında uzman çalışanlarımızı en iyi şekilde yetiştiriyoruz. CNC, kompresör kasaları, kabinler, standlar, elektronik cihaz kutuları, özel tasarımlar, askı aparatları, metal mobilya ve kiosk cihazlarının imalatlarını gerçekleştiriyoruz.

Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak, yaptığımız her işte kaliteyi ön planda tutuyor ve müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde uyguluyoruz.

Yalın üretim modeliyle çalışan firmamız, müşterilerine her zaman hızlı, kaliteli ve kusursuz bir müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Böylelikle hem maliyetlerinizi azaltabilir hem de rahatlıkla istekleriniz doğrultusunda parça temini yapabilirsiniz. 1974 yılından bu yana çalışanlarıyla birlikte şirket kültürünü üst düzeyde ilerleten ve sürekli çağa ayak uyduran yapısıyla Polatlar A.Ş., tüm üretim imkanlarıyla yanınızda.